Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
This is the optional category header for the Suggestion Box.

TOPIC: Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Ssaki szpitalne – SKLEP EURO-MEDICAL

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Ssaki szpitalne – SKLEP EURO-MEDICAL 2 months 3 weeks ago #84088

  • otacyh
  • otacyh's Avatar
  • OFFLINE
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – SKLEP EURO-MEDICAL - http://aparat-ktg.euro-medical.pl
Firma Euro-Medical jako producent sprzętu medycznego zachęca do sprawdzenia naszej całej oferty spredażowej. Na naszej witrynie www znajdziesz również porady jak wybrać asortyment medyczny. Zaopatrujemy klientów detalicznych, szpitale oraz prywatne praktyki medyczne. Z naszą pomocą znajdziesz sprzęt medyczny a także aparaturę medyczną w atrakcyjnej cenie. Sprawdź na naszej stronie w internecie ceny naszych sprzętów. Pamiętaj, że jeśli kupujesz więcej sprzętu możesz obniżyć cenę. Możemy Ci zaproponować spore rabaty. Dbamy o naszych klientów oferując im wysokiej klasy asortyment w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do współpracy.
http://fotel-do-dializ.euro-medical.pl/
fotele ginekologiczne
http://www.holter-cisnienia.euro-medical.pl/
Dysponując niebywale sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, przedsiębiorstwo Euro-Medical może wciąż rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na wieloletniej tradycji, która od zarania umożliwia naszej firmie stale rozszerzać swoje horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, aparatury medycznej jak również pozostałych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku oraz cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z misji zaproponowania polskim klientom najlepszej jakości sprzętu i aparatury medycznej.
http://holter-ekg.euro-medical.pl/
http://kardiomonitor.euro-medical.pl/
http://koncentrator-tlenu.euro-medical.pl/
Bierzemy żywy udział w usprawnianiu i ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a wymyślone przez nas rozwiązania są żywym przykładem takiej aktywności. Dbamy o to, żeby katalog tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na sprawdzenie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), zbadanie prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), tudzież zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Spore doświadczenie nabyte w czasie wielu lat figurowania na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, oraz szczegółowe badanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam produkować solidne, trwałe oraz ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one doskonale w różnego gatunku budynkach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne) oraz w domach klientów indywidualnych.
http://lozka-porodowe.euro-medical.pl/
łóżka szpitalne
parawan lekarski
pompy infuzyjne
Wykwalifikowany personel udzieli rady jaki ciśnieniomierz będzie dla nas najlepszy, jaki mankiet kupić, dokona również naprawy sprzętu. Zapraszamy do zakupów. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowoczesne technologie i wyroby, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z niskimi cenami, tworzy bardzo dobrą ofertę dla naszych klientów. W 2016 roku sfinalizowana została budowa nowej hali produkcyjnej, co przyczyniło się do zwiększenia produkcji naszego sprzętu.
http://pulsoksymetry.euro-medical.pl/
spirometry
http://ssaki-medyczne.euro-medical.pl/
http://stojak-na-kroplowke.euro-medical.pl/
Łóżko porodowe RELAX 5080: X

Biorąc pod uwagę klasę oferowanych łóżek, cennik jest bardzo w porządku.
Łóżko porodowe jest jednym z najistotniejszychwyrobów na izbie porodowej. Oferowane łóżka pokrywają zapotrzebowanie większościoddziałów porodowych. Jeżeli potrzebują Państwo pewnego produktu, zapraszamy.

http://szafki-przylozkowe.euro-medical.pl/
szafy lekarskie
wózki anestezjologiczne
http://wozki-reanimacyjne.euro-medical.pl/
Wózek inwalidzki 28
Polecamy zerknąć do naszego cennika w celu znalezienia najodpowiedniejszego wyrobu w najlepszych cenach.
Wózek inwalidzki który przedstawiamy może się pochwalić jakością oraz uniwersalnością wybijającą go na aktualnym rynku. Szukając tego rodzaju wyrobu należy kierować się nade wszystko jakością a także {trwałościąwytrzymałością a te oferujemy z najwyższej półki. Kupując u nas wózek inwalidzki macie Państwo gwarancję najwyższej jakości.

http://wozki-do-przewozu-chorych.euro-medical.pl/
wózki do przewożenia zwłok
wozki transportowo kąielowe
wozki zabiegowe
Wózek o mocnej budowie na podwójnym krzyżaku. Przeznaczony dla osób o ciężkości do 150 kilogramów. UwagaJeżeli osoba waży powyżej 100 kg , powinno kupić wózek z kółkami bezdętkowymi. Natomiast jeżeli pacjent waży więcej niż 120 kgdodatkowo powinno się zakupićtapicerki ortopedycznej L14L15. Siedzisko i oparcie obite na podstawie drewnianej, które gwarantują odpowiednią wytrzymałość a dodatkowo zapewniają prawidłową stabilizację.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.202 seconds

Nos Coordonnées

Espace Gaultier - 73 Rue Gaultier 92400 Courbevoie, France
Tél. : 06 98 17 26 76

BP 8940 Yaoundé, Cameroun
Tél. : +237 242 19 74 74 
santeespoirassociation@gmail.com

Faladie rue 234 porte 134, BPE 2124 Bamako, Sénégal
Tél. : +223 20 80 21 30
sante.espoirmali@gmail.com