Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
This is the optional category header for the Suggestion Box.

TOPIC: Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – www.gino.waw.pl

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – www.gino.waw.pl 3 months 2 weeks ago #77431

  • yjamal
  • yjamal's Avatar
  • OFFLINE
  • New Member
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Wózki reanimacyjne – GINO WARSZAWA - http://www.gino.waw.pl
Serwis pompy infuzyjne
Wszyscy serwisanci posiadają aktualne certyfikaty kontroli sprzętu oraz aparatury szpitalnej. Jesteśmy doświadczoną i rozwijającą się firmą o reputacji niezawodności i wysokiej jakości usług serwisowych pomp objętościowych w Polsce. W połączeniu z zakresem umów serwisowych zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich użytkowników, oferujemy obecnie szereg nowych urządzeń medycznych dla odbiorców, dostosowanych do każdego środowiska pracy i budżetu. Oprócz serwisu zajmujemy się również sprzedażą. Startowaliśmy od sprzedaży pomp objętościowych. Dziś w swojej ofercie mamy kilka wyrobów medycznych wiodących marek. Sprzedajemy pulsoksymetry, respiratory, ktg, KTG. Zadzwoń i zapytaj o cenę.

http://www.gino.waw.pl/lozka-szpitalne
http://www.gino.waw.pl/lozka-noworodkowe
http://www.gino.waw.pl/wozek-opatrunkowy
http://www.gino.waw.pl/fotele-ginekologiczne
Holter ciśnienia
Badanie holterem ciśnienia jest badaniem kardiologicznym. Polega na badaniu czynności elektrycznej serca w długim okresie czasu. Długośc badania to minimum 24 h. Dzięki badaniu mamy możliwość wykrycia nierówności rytmu serca, zmian niedokrwiennych. Kolejnymi zmianami, które można wykryć dzięki badaniu jest wykrywanie pauz w pracy serca, które wystąpią w trakcie rejestracji. Wykonując regularnie badania holterem ciśnienia mamy możliwość wykryć przyczynę lub monitorować leczenie chorób serca. Zwykłe badanie EKG trwa kilka minut i przez ten czas rejestruje się pracę serca. Nie zawsze jednak w tak krótkim czasie udaje się zapisać pojawiające się okresowo w ciągu dnia zaburzenia. Nasza firma oferuje holtery EKG od 7 lat.

http://www.gino.waw.pl/szafki-przylozkowe
http://www.gino.waw.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
http://www.gino.waw.pl/wozek-anestezjologiczny
http://www.gino.waw.pl/wozek-reanimacyjny
http://www.gino.waw.pl/wozek-zabiegowy
Wózek zbudowany jest z aluminium . D200 Został zaprojektowany tak aby gwarantować dobrą wytrzymałość, wielką wygodęiniewielką ilość parametrów ustawianych pod potrzeby użytkowników w swojej klasie. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki , wyciągane podnóżki , wyciągane oraz odchylane podłokietniki za oparcie. A wszystko po to żeby wózek zajmował jak najmniej miejsca oraz można go było przewozić na tylnym siedzeniu auta. Oś koła tylnego położony w bloku aluminiowym , który pozwala zmienić środek ciężkości oraz np. dopasować dla osoby niepełnosprawnej.
Konstrukcja wózka w całości wykonana z aluminium. Waga całego wózka również z kołami i podłokietnikami i podnóżkami zaczyna się od 14,3 kilogramów. Standardowe koła 15,3 kilogramów.
Wytrzymałość wózka 130 kg
Parametry Techniczne:

kółka tylne w bloku aluminiowym na szybkozłączce z odblaskami,
opcjaregulacji wysokości siedziska od podłoża,
możliwośćregulacji wysokości podparcia pod łokieć,
opcjazmiany kąta płyty podnóżka,
opcjadostosowania wózka dla osób po amputacji kończyn,
odporny na korozję –wykończony z aluminium.
podnóżki ściągane i odchylane na zewnątrz i do wewnątrz.
podłokietniki odchylane za oparcie i wyciągane.

chłodziarka na leki
kardiomonitory
aparat ekg
aparat ktg
defibrylatory
Fotele ginekologiczne JFG3

Nowoczesne rozwiązania i wytrzymałość- w tak atrakcyjnej cenie to rzadkość.
Fotel JFG 3 to wysokiej klasyprodukt znajdujący zastosowanie w placówkach medycznych. Jest wykonany z trwałychelementów co daje mu znaczną przewagę na rynku. Klasa produktu a także jego opinie są najlepszą rekomendacją.

holter ciśnienia
Biuro rachunkowe
lampa zabiegowa
ssaki szpitalne
pompy infuzyjne
A dzieje się to za sprawą nieprzepuszczalnej obudowy która nie uwalnia niebezpiecznego promieniowania na zewnątrz. Działanie lamp opiera się na promieniowaniu UV-C, które ma za zadanie niwelować wirusy, bakterie a także drobnoustroje osiadające się w powietrzu, na przedmiotach i powierzchniach, a często nawet w wodzie. Dzięki temu czystość mikrobiologiczna w pokojach o użytku medycznym ciągle stoi na najwyższym szczeblu. Pamiętajmy iż tego rodzaju lampy znajdują użytek nie tylko w placówkach medycznych. Również hale, fabryki, przemysł farmaceutyczny lub sportowy. Jeśli klient ma wątpliwości jaki typ lampy bakteriobójczej zakupić, powinien zwrócić się do jednej ze specjalistycznych firm trudniących się produkcją lub nawet tylko dystrybucją owych sprzętów.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.113 seconds

Nos Coordonnées

Espace Gaultier - 73 Rue Gaultier 92400 Courbevoie, France
Tél. : 06 98 17 26 76

BP 8940 Yaoundé, Cameroun
Tél. : +237 242 19 74 74 
santeespoirassociation@gmail.com

Faladie rue 234 porte 134, BPE 2124 Bamako, Sénégal
Tél. : +223 20 80 21 30
sante.espoirmali@gmail.com